Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Тютюн запашний насіння

Тютюн запашний

Непомітна краса суцвіть тютюну запашного повністю компенсується чудовими нічними пахощами, заради яких багато хто прагне купити насіння цієї рослини. Квітка розкривається з настанням сутінків, і до перших сонячних променів в саду можна чути її аромат. Цвіте тютюн з червня до перших жовтневих холодів.

Нюанси вирощування

Найчастіше паростки вирощуються розсадою. Починати висадку насіння краще з середини березня. Так як тютюн запашний має крихітне насіння, його просто розподіляють по ґрунту в посадковому контейнері, трохи зволожують і прикривають склом. Коли проклюнуться перші паростки, скло можна прибрати, а листки перенести в стаканчики. На клумбу паростки пересаджують на самому початку червня.

Ділянка для посадки повинна бути затінена, з суглинистим ґрунтом. Рослина не вибаглива, особливих зусиль по догляду не потребує. Суцвіття схожі на зірочки, висота кущів рідко перевищує 60 см. Квітка любить хороший полив і часту підгодівлю. Перевагою сорту вважають його приналежність до фітонцидів — ​​відлякувачів шкідників.

Популярні види

Серед сортів особливо улюбленими вважаються:

  1. Насичено-жовтого забарвлення «Сонячні зайчики»;
  2. Малиновий «Нічне багаття»;
  3. Слабо-фіолетовий «Бузковий туман»;
  4. Блідо-лимонний «Зелене світло».

Де купити насіння тютюну запашного

Шукати професійне насіння слід на спеціалізованих онлайн-майданчиках. На сайті Агропроф представлена ​​велика лінійка насіння, в тому числі, тютюну запашного, з описом та рекомендаціями по догляду.

Сортування:
Вгору