Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння Сальвії

Сальвія: технологія вирощування з насіння

Сальвія добре росте з насіння і не вимагає особливого догляду. Перед тим, як купити насіння сальвії, корисно дізнатися нюанси її розведення. Культивують її переважно розсадним способом. Він складається з таких етапів:

  • висадка насіння в підготовлений, розпушений ґрунт з середини лютого до початку березня;
  • висадка паростків у відкриту землю в перших числах червня;
  • полив, прополка, підживлення рослини, розпушування ґрунту. Полив повинен бути вечірнім і тільки тоді, коли ґрунт сухий — зайва вода зашкодить сальвії.

Різновиди садової сальвії

Насіння квітів «Сальвія» представлені в інтернет-магазині «Агропроф» такими сортами: Редді, Аморе, Сальса, Алерт, Піколо, Мерло.

Ціна на насіння сальвії Редді різних кольорів залежить від фасування — по 100 або по 1000 штук. Сорт відноситься до суперкомпактних, розквітає рано і цвіте довго та пишно.

Сорт Аморе розрахований на відкритий ґрунт і добре приживається в горщиках. Рослини — низькі, кущисті, невибагливі до догляду.

Сальса дозволяє прикрасити як балкон, так і ділянку біля будинку. Рослина невимоглива до умов вирощування і догляду.

Майже до кінця осені покритий квітами Алерт. Сорт любить сонце і більш придатний для висаджування на клумбах та інших відкритих майданчиках.

Де професіоналам придбати насіння сальвії?

Купити насіння сальвії в Києві та інших українських містах поштою зручно на сайті «Агропроф». В його асортименті представлене тільки найкраще насіння відомих на світовому ринку виробників.

Вгору