Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Декоративний соняшник

Декоративний соняшник стане помітним, яскравим акцентом живоплоту, квітника і саду. Він органічно доповнює ландшафтний дизайн в стилі кантрі, мінімалізму або натургарден. Залежно від бажаного ефекту розсадити квіти «Декоративний соняшник» можна як поодинці, так і невеликими групками.

Коли садити декоративний соняшник?

Перед тим як розводити декоративний соняшник, насіння на добу замочують в розчині попелу з водою. Для цього тканину змочують розчином і загортають в неї посівний матеріал. При посадці необхідно дотримуватися таких правил:

  • вибирати сонячну, захищену від вітру ділянку;
  • попередньо спланувати місця висадки, щоб квітки гармонійно доповнювали існуючу композицію;
  • подбати про дренований, родючий грунт.

Відстань між лунками залежить від сорту квітки. Соняшник декоративний низькорослий можна сіяти з проміжками до півметра, високі види з масивними суцвіттями — від 0,7 метра. Глибина лунок не повинна перевищувати три сантиметри. Догляд включає полив раз в 5–7 днів, видалення бур'янів і розпушування землі.

Який декоративний соняшник купити: види

Залежно від висоти дорослої рослини культуру умовно ділять на три типи: високі (2–3 метри), середньорослі (1–2 метра) і карликові (1 метр і нижче).

Крім звичних видів з яскраво-жовтими пелюстками, існують різновиди з коричневими, рожевими, червоними, помаранчевими суцвіттями. Серед двоколірних популярний Пакіто Колорадо — внутрішня частина квітки темно-бордова, а окантовка — жовта. Висота стебла — до 60 сантиметрів, підходить для прикрашання квітника і зрізу на букети. Серед класичних видів найбільш затребуваний «Ведмедик» з махровими, золотисто-жовтими суцвіттями.

Де придбати декоративний соняшник, ціна

Щоб виростити здоровий і довгоквітучий декоративний соняшник, насіння купити потрібно якісне, сертифіковане. Вигідною покупкою стане продукція в профупаковці від «Агропроф». Ми пропонуємо великий вибір насіннєвого матеріалу від брендів, визнаних фаховими агрономами.

Вгору