Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Лобулярія (Аліссум)

Технологія розведення лобулярії

Лобулярія — універсальна рослина, придатна як для міського озеленення, так і для садового розведення. Купити її варто і для створення альпійських гірок. Одне з головних достоїнств квітки — насичений запашний аромат. Більшості цей запах подобається, але слід знати міру, висаджуючи насіння на ділянці. Оптимальний час для посадки — останні числа квітня або перші числа травня. Коли сходять паростки, їх проріджують так, щоб між ними було хоча б 15 см.

Лобулярія: опис сортів

Щоб правильно вибрати і купити потрібне насіння Лобулярія, варто ознайомитися з її видами:

  1. «Морська» включає кілька різних сортів, серед яких Рожевий день, Істе Боннет, Кристал, Сніжинка, Снігова куля. Низькі кущі добре розростаються і цвітуть протягом усього сезону.
  2. Королівський килим — суміш, яка включає природні і культивовані кольори лобулярії. Цвіте до початку листопада. Сорт використовують як самостійний елемент оформлення, так і в комбінації з іншими квітами в ландшафтному дизайні.
  3. Багаторічний Аліссум зацвітає на другий рік. Висота рослин — близько 15 сантиметрів. При густій ​​посадці утворює «килим», який гармонійно виглядає з елементами з каменю.

Де краще купити насіння лобулярії

Закуповувати насіння в звичайних магазинах не завжди зручно. Альтернатива трудомістким і тривалим пошукам потрібних сортів в традиційних точках продажів — інтернет-магазин «АГРОПРОФ». У нас купити лобулярію можна як онлайн, так і завітавши до офісу в місті Київ.

Сортування:
Вгору