Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння Лобелії

Насіння квітів Лобелія

Якщо потрібно доповнити квіткові композиції в саду яскравими фарбами, то варто придивитися до лобелії, насіння якої можна купити в компанії Агропроф. Ампельні різновиди сорту частіше садять в кашпо — вони звисають красивим каскадом ніжних квітів, що густо ростуть. А ось кущі лобелії краще висадити уздовж бордюрів, на клумбах або куртинах: їх щільна посадка дозволяє створити квітковий килим незвичайного забарвлення.

Вирощування лобелії

Садові форми лобелії поділяються на три типи:

  • Прямостоячий — з кущами висотою до 25 см;
  • Плетистий — з пагонами до 30 см;
  • Компактний — з кулястими кущами 15 см у висоту.

Щоб лобелія зацвіла на початку літа, висаджують насіння в останні дні лютого. Грунт для неї вибирають поритий, з додаванням піску і перегною. Насіння розміщують на ґрунтовий субстрат, трохи присипаючи зверху землею, і ставлять в освітлене місце. Є одна тонкість, яка допоможе садівникам сформувати кущики лобелії: якщо насіння посадити густо, то рослина буде прагнути до зростання вгору, більш рідка посадка дозволить розростатися в ширину.

 

Види лобелії

Регатта. Квітка з раннім цвітінням досягає у висоту до 15–20 см і формує кущ до 30 см в діаметрі.

Рів'єра. На прямостоячих стеблах 15 см утворюється куляста крона з великою кількістю мініатюрних квіточок. Цвітуть ці сорти з початку літа до кінця вересня. На сайті Агропроф найбільш повно представлене насіння цього сорту лобелії, ціна на яке цілком доступна кожному садівникові.

Фан. Цей сорт відрізняється від інших — кущі виростають до 70–90 см, а квітки набагато більші (до 3 см). Фан добре переносить понижену температуру, може висаджуватися на клумби вже в середині травня. Квіти можуть бути кольору бургунді, насичено-червоними або рожевими.

Де купити

Купити насіння лобелії в Україні найкраще в спеціалізованому АГРОМАГАЗИНІ. На сайті Агропроф представлена ​​велика кількість квіткових сортів від відомих виробників. Продукція пропонується в професійних упаковках, з рекомендаціями по догляду і вирощуванню.

Вгору