Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

На окультурення ландшафту на дачній ділянці, території приватного будинку або біля офісу компанії часто йдуть місяці, і навіть роки. Але необов'язково чекати, поки зацвітуть сезонні квіти. Адже є кобея, насіння купити якої можна в «Агропроф». Стрімко зростаюча ліана цвіте з середини літа до жовтня, прикрашаючи живопліт або альтанку.

Кобея: як садити насіння

Для успішного розведення квітки «Кобея» (насіння) посадка у відкритий ґрунт повинна бути не раніше кінця травня. Заморозки доведеться перечекати. Вирощування розсади включає такі кроки:

  • жорстку оболонку насіння розм'якшують і видаляють — вона ускладнює прокльовування паростків;
  • кожну насінину кладуть в окремий стаканчик на розпушену грунтосуміш і акуратно присипають шаром того ж ґрунту;
  • через два–три тижні паростки пікірують. Нові ємності повинні бути великими, до трьох літрів. Показник для пікіровки — два сформованих листочка.

Підготовлену розсаду пересаджують у відкритий ґрунт. Квітці слід забезпечити родючий ґрунт і доступ до світла.

Сорти ліани «Кобея» (насіння)

Серед розмаїття видів квітки традиційно затребувані «Кафедральні дзвони» і «Білі вітрила». Перший дає фіолетові суцвіття, другий — білосніжні. Обидва сорти формують великі квіти, а стебла можуть виростати до трьох метрів.

Де купити кобею

Щоб виросла сильна, довгоквітуча кобея, насіння купити (Київ) слід в спеціалізованому надійному магазині. Насіннєвий матеріал «Агропроф» від офіційних дистриб'юторів — запорука здорових і красивих квітів.

Вгору