Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння жоржин

Жоржина — яскрава декоративна квітка, що розпускається восени, коли більшість декоративних рослин вже відцвіли. Цікаво, що крім декоративних, рослина має і цілющі властивості. Вона містить речовини, які корисні для серцево-судинної системи і нормалізують обмінні процеси в організмі. А з бульб жоржин добувають речовину інулін, що заміняє фруктозу діабетикам. Тому щовесни садівники шукають, де можна вигідно купити насіння жоржини для свого саду.

Вирощування

Виростити в своєму саду цю корисну і красиву квітку не складає труднощів. Досить купити насіння жоржини професійні, знайти тепле сонячне місце для посадки, поливати і прополювати бур'яни. Що стосується поливу, жоржини краще поливати не часто, але щедро.

Також можна вносити в ґрунт підгодівлі. Так, наприклад, під час бутонізації або цвітіння, рослина дуже добре реагує на добрива з суперфосфату, азотом або настоєм коров'яку.

Вирощують однорічні жоржини з насіння в теплиці, а потім розсаду висаджують у відкритий ґрунт. Роблять це у другій половині або наприкінці травня. Також жоржини можна розмножувати і висаджувати пророслими бульбами.

Молода рослина може бути чутливою до холоду, тому при загрозі заморозків рекомендується прикривати жоржини плівкою.

Де купити насіння жоржини оптом?

Інтернет-магазин Агро Проф пропонує якісний товар для тих, хто вирощує квіти на продаж або для себе, але в великих обсягах.

У нас є не тільки насіння жоржин у професійних упаковках зі зручним фасуванням, а й посадковий матеріал інших квітів, овочів та газонної трави. Додатково пропонуємо добрива та засоби для захисту саду та городу від хвороб і шкідників.

Вгору