Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Газанія насіння

Специфіка вирощування газанії

Яскрава і приваблива Газанія, насіння якої можна купити в Україні, культивується у багатьох країнах світу. Ці квіти стійкі до несприятливих умов.

  • використання глибоких контейнерів;
  • проріджування паростків, посаджених в одну ємність;
  • переміщення паростків в місце, температура в якому не перевищує 15–16 ° C;
  • провітрювання приміщення, щоб підвищити стійкість до невідповідних погодних умов.

Чим екзотичніший сорт, тим більш вимогливий він до догляду і умов вирощування.

Популярне насіння газанії і ціни

Серед сортів газанії, представлених на сайті agroprof.com.ua, популярністю у професіоналів користуються: Нью Дей F1, Фрості Кісс F1, Газу F1, Блискуча низькоросла, Біг Кісс F1, Кісс F1. Вартість залежить від того, звичайний сорт або гібрид, а також від фасування.

Однорічний гібрид Нью Дей F1 — яскравий і ранній. «Голландець» стійкий до спеки і не вимагає частого поливу.

Фрості Кісс F1 підходить для вирощування насінням і розсадою. Сорт приживається як у відкритому ґрунті, так і в домашніх умовах.

Великими квітками привертає довгоквітуча Газу F1. Має високу опірність і до спекотної, сухої погоди, і до похмурої.

Блискуча низькоросла — сорт, вкрай вимогливий до сонця, не розкриється в похмурий день. Цвіте довго і до решти умов  — не вибагливий.

Ефектні квітки Біг Кісс F1 зі смугастими пелюстками можуть досягати 15 сантиметрів в діаметрі. Сорт відноситься до однорічних.

Садівникам, яким подобаються пишні квітчасті кущі, варто звернути увагу на Кісс F1. Рослинам потрібен простір для розвитку, тому рекомендується висаджувати рослини на відстані одна від одної.

Де купити професійне насіння квітів «Газанія»

Фахівці-агрономи знають, як важливо вибрати якісне насіння. Щоб отримати прогнозований результат, варто купити газанію в Україні (Київ та інші міста) в інтернет-магазині «Агропроф», який спеціалізується на товарах для професіоналів. Ми пропонуємо продукцію виробників, які користуються успіхом у оптових покупців.

Сортування:
Вгору