Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Краса еустоми, що зачаровує, надихає садівників купити насіння цих квітів. Вони ідеальні для декорування клумб або бордюрних композицій. Дика еустома має пурпурне забарвлення, але зараз можливо купити насіння гібридів самих різних відтінків.

Особливості вирощування

Еустома примхлива, вимоглива до ґрунтів і режиму поливу, тому слід купувати тільки професійне насіння. Відзначають такі нюанси по вирощуванню насіння:

  • Грунти. Для розсади насіння слід помістити в спеціальний ґрунт, що складається з гумусу, садової землі, піску. Субстрат повинен бути добре дренованим.
  • Ділянка. Найкращого цвітіння можна домогтися, розмістивши підрослі паростки в південно-східній стороні саду, в напівзатіненому місці.
  • Режим поливу. Рослина не терпить занадто вологого ґрунту. Її коріння в воді загнивають, а квітка може зачахнути. Тому зволожують її помірно.
  • Добрива. Під час росту рослину варто підгодовувати регулярно, раз на два тижні, використовуючи розчинні добрива.

Різноманітність видів

Виробники-селекціонери створили безліч гібридних сортів самого неймовірного забарвлення: лимонно-білого, рожевого, ніжних бузково-фіолетових, кармінних. Серед найбільш купованих — Маріачі, АВС, Сапфір. І купити насіння цих приголомшливих гібридів еустоми можна в Києві або прямо на сайті Агропроф.

Де купити насіння еустоми

Шукати проф насіння еустоми найправильніше на спеціалізованих майданчиках. ІМ Агропроф може запропонувати посадковий матеріал від відомих виробників в професійних упаковках.

Вгору