Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння айстри

Найкращою прикрасою садових композицій, рабаток, бордюрних обрамлень вважаються айстри. Квіти вражають різноманітністю забарвлення, простотою догляду та стійкістю до захворювань. Магазин насіння Агропроф має великий квітковий каталог — щоб насіння айстри купити в Києві, потрібно лише зайти на сайт компанії вибрати вподобані гібриди.

Різноманіття сортів дає змогу вирощувати квіти різного призначення:

  • Для букетів вибирають групу високих зрізочних рослин з великими квітами;
  • Для горщиків, балконних ящиків і квітників найкраще вибрати обсадочні кущі;
  • До універсальної групи можна віднести квіти з компактними середніми кущами, високими цвітоносами і великими суцвіттями.

У південних регіонах можна проводити посів прямо в землю, для більш прохолодних областей варто придбати насіння айстри на розсаду.

Агротехнічні заходи при кожному способі вирощування відрізняються особливостями.

Розсадний метод:

  • На розсаду насіння айстри, ціна якого доступна всім садівникам, закладається в останніх числах березня–початку квітня;
  • До ґрунтів особливих вимог немає, можна придбати готові ґрунтові суміші або торф, помістити його в ящик, зробити невеликі борозни;
  • Насіння поміщають в борозни, присипають тонко просіяним перегноєм, зволожують слабкою марганцівкою;
  • Горщики переносяться в тепле приміщення, накриваються плівкою до появи паростків;
  • Після сходів плівка знімається, рослини виносяться на світло, підрощені проростки пікіруються;
  • Пересадку в землю можна планувати вже в першій декаді травні. Землю слід попередньо збагатити перегноєм або калійно-фосфорними сполуками.

Якщо висаджувати насіння відразу в клумбу, то потрібно трохи заглибити його у зволожену землю, присипати ґрунтом. На випадок несподіваного похолодання ділянки посіву рекомендують накривати плівкою. Після сходів слід прорідити паростки, залишаючи між ними інтервал в 10–12 см.

Квіти спокійно переносять жарке літо, але в посушливий період вимагають регулярного поливу. Періодична підгодівля, регулярний полив і профілактика від захворювань дозволяє рослинам пишно цвісти до пізньої осені.

Головними ворогами під час вегетації вважається фузаріоз, борошниста роса, іржа. Важливо вчасно визначити захворювання і обприскати кущ відповідним протимікробним розчином.

Вибираючи для садових композицій насіння айстри, купити яке можна в магазині Агропроф, слід враховувати характеристики його сортів. Кожен з них має свої терміни дозрівання — від 90 до 120 днів. Цвітіння ранніх сортів починається в червні-липні, розквіт пізніх припадає на середину вересня.

Ділянку краще підібрати сонячну, добре дреновану, на якій раніше росли календула і тагетеси. Грунт підійде нейтральний і легкий. Іноді на квіти нападають щипавка, тля та інші шкідники. Уникнути цього допоможе перекопування грядок, видалення відмираючих листків і стебел, вапнування ґрунтів.

Де купити насіння айстри з Голландії в україні

Краще насіння можна знайти на сайті інтернет магазину Агропроф — тут представлено близько 100 різновидів цієї квітки. Якість насіння гарантується сертифікатами і офіційними поставками від відомих виробників.

Фахівці компанії не тільки проконсультують про нюанси вирощування вибраного сорту, але і порекомендують придбати насіння айстри однорічної або багаторічної, яке оптимально підходить для вашого регіону. При необхідності, оформлять доставку або відправлять поштою.

Сортування:
Вгору