Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння гейхери

Гейхера (насіння): тонкощі вирощування

Щоб Ваш сад прикрашала багаторічна гейхера, насіння купити краще в профупаковці з фольги. Тоді термін його придатності до посадки — до півтора року. У звичайних пакетах він не перевищує півроку з моменту збору.

Для розмноження культури насінням його садять відразу в ґрунт або попередньо в березні-квітні вирощують розсаду. Зробити це нескладно:

  • в ємність з дренажними отворами насипте пухкий ґрунт, змішаний з піском;
  • зволожте ґрунт і висійте на його поверхню насіння культури. Зверху присипати не потрібно;
  • укрийте посіви плівкою і перенесіть в освітлене місце без протягів.

Сходи з'являться протягом 2–3 тижнів. Зміцнілі пагони разом з ємністю вкопати на постійне місце в другій декаді травня.

Види культури

У популярних сортів рослини багато спільного: вони не вимагають особливого догляду, стійкі до холодів і ефектно виглядають. Основних видів декоративної гейхери шість: криваво-червона, волосиста, американська, циліндрична, гібридна і дрібноквіткова. Кожен з них приваблює своїми особливостями вегетації. Сорт Марвелоус Марбл (американська), наприклад, змінює забарвлення листя протягом сезону. Корал Форест же відрізняється цвітінням безлічі квіток-дзвіночків коралово-червоного кольору. За темно-пурпуровим листям можна розпізнати Палас Пурпл.

Гейхера: купити насіння в «Агропроф»

Щоб виростити здорові, красиві багаторічники, потрібне якісне насіння. Гейхера в нашому інтернет-магазині представлена ​​кращими сортами в проф-упаковці.

Вгору