Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Гайлардія насіння

Гайлардія (насіння): вирощування і догляд

Якщо Ви плануєте посадити на ділянці квіти «Гайлардія», купити посівний матеріал потрібно не пізніше березня. Адже вже наприкінці квітня-перших числах травня погодні умови сприятливі для посіву у відкритий ґрунт.

Правильний вибір місця для посадки — важливий етап підготовки. Квітка потребує сонячного світла, тому постійне освітлення протягом дня — обов'язкове. Зверніть увагу на рослини і предмети по сусідству, щоб виключити ймовірність затіненості.

До специфіки ґрунту особливих вимог немає. Підходять будь-які види легкого ґрунту без застійних вод, іноді необхідний попередній дренаж. Ділянки землі з підвищеним рівнем вологості і кислотності краще обходити стороною.

Щоб успішно висадити відразу у відкритий ґрунт багаторічну рослину «Гайлардія», насіння купити бажано професійне. Воно відповідає жорстким вимогам до параметрів схожості. При посіві дотримуйтесь такої послідовності дій:

  • сформуйте на ґрунті поверхневі улоговинки. Дистанція між ними повинна бути близько 0,2 метра;
  • акуратно викладіть в улоговинки насіння. Намагайтеся, щоб воно було розташоване рідко;
  • використовуючи граблі, присипте землею;
  • щедро полийте посіви, але так, щоб ґрунт після цього виглядав пухким;
  • через 15–20 днів видаліть бур'яни і прорідіть сходи. Між майбутніми кущами залиште проміжок в 0,2–0,25 м.

Зайві паростки не обов'язково викидати: їх можна пересадити на іншу клумбу.

У догляді квітка невибаглива. Потрібно тільки регулярно прополювати і стежити, щоб земля була пухкою. Тричі за сезон підгодуйте культуру. Для цього підходять тільки мінеральні добрива, а ось гній не можна використовувати ні в якому разі.

Розмножувати рослину можна і іншими способами:

  • діленням куща. П'ятирічні квіти викопують повністю і ділять кожен на кілька частин, що складаються з пагонів і коренів. Для вдалої пересадки точок зростання повинно бути не менше трьох;
  • розподілом кореневих живців. Рослини по периметру підкопують і від найрозвиненіших коренів відокремлюють сегменти до 7 см завдовжки. Дорощують їх в парникових умовах.

Де купити насіння гайлардії

Надійний і якісний насіннєвий матеріал гайлардія купити (Україна) можна в аграрному інтернет-магазині. Для зручності вибору в розділі відбір.

Сортування:
Вгору