Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Насіння айстри альпійської

Айстра альпійська багаторічна: вирощування з насіння

Якщо Ви хочете протягом декількох років не турбуватися про дизайн всієї ділянки або його частини, Вам підійде айстра альпійська багаторічна. Особливого ​​догляду вона не вимагає. Час від часу поливайте і стежте, щоб ґрунт був пухким. А цвісти культура буде аж до осіннього похолодання.

Висійте насіння, коли встановиться тепла травнева погода, відразу у відкритий ґрунт. Але перед цим завчасно підготуйте умови:

  • підберіть для квітки місцевість з постійним хорошим доступом до світла;
  • підгодуйте ґрунт добривами фосфатного типу;
  • видаліть бур`яни, перекопайте і полийте ґрунт.

Не варто глибоко закопувати посіви — присипте їх 1 см ґрунту. Розраховуйте, що цвісти багаторічна айстра альпійська почне через рік.

Різновиди і сорти

В українському кліматі найкраще приживаються сорти на зразок альпійської Рожевої, альпійської Блакитний, Глорії, Білих Альп. Також популярна насіннєва суміш.

Суміш підійде початківцям квітникарям і тим, хто хоче без складного планування отримати вдалу колірну гамму. Інші види припадуть до смаку досвідченим озеленювачам. Вони відмінно виглядають як самостійно, так і в комбінації з іншими сортами. Традиційні відтінки суцвіть — білий, рожевий і блакитний.

Айстра альпійська багаторічна: купити

Замовте якісне насіння «Альпійська айстра багаторічна» в «Агропроф», щоб отримати прогнозований результат. Ми пропонуємо тільки професійний матеріал для агрономів від надійних компаній.

Вгору