Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння томатів оптом

Насіння томату оптом на Агропроф

Багатий урожай соковитих і стиглих томатів отримати просто — достатньо своєчасно купити якісне насіння овочів. Можна, звичайно, витратити час і сили на пошук і закупівлі в звичайних магазинах. Не виключено, що такий спосіб негативно відіб'ється на бюджеті — адже не завжди оффлайн-точки можуть надати все необхідне насіння помідорів в потрібний час. А ті, хто продає багато видів, часто завищують ціну, апелюючи до широкого асортименту і миттєвого постачання.

Але навіщо витрачати бюджет даремно, якщо є можливість купити все і відразу недорого?

Як це зробити? Замовити насіння оптом на сайті Agroprof.com.ua! Високоврожайні сорти найкращої якості за доступними цінами, представлені в Інтернет-магазині, вчасно приїдуть до замовника. Звичайне та гібридне насіння томату — запорука прогнозованого результату і отримання прибутку.

Особливості вибору сорту насіння томату

Основна класифікація помідорів стосується їх висоти. За цією ознакою розрізняють п'ять видів:

  • детермінантні;
  • напівдетермінантні;
  • індетермінантні;
  • супердетермінантні;
  • штамбові.

Детермінантні сорти

Для регіонів з прохолодним кліматом і коротким періодом літнього тепла краще підійдуть детермінантні томати. До них відносяться невисокі сорти з невеликою кількістю — до шести — пагонів з боків. За такі особливості їх також називають кущовими. Як правило, на кінці кожного пагону утворюється зав'язь.

Для кращого врожаю кущові сорти слід вирощувати в теплицях або спеціальних контейнерах. Втім, вони також підходять для відкритого ґрунту при відповідних умовах. У цьому випадку рекомендується підв'язувати кущі до невисоких підпор.

Що стосується термінів врожаю, цей тип відноситься до середньостиглих. Достигання плодів відбувається практично одночасно, при цьому сорти типу Ріо-Гранде дають високий, тривалий урожай.

Напівдетермінантні сорти

Високорослими стеблами і стійкою, розгалуженою кореневою системою відрізняються напівдетермінантні томати. Сорти цього виду відносяться до пізньостиглих. Для отримання гідного врожаю рекомендується якісний догляд і дотримання потрібної температури. Так, якщо клімат не дуже теплий і сонячний, кращого результату можна досягти, вирощуючи напівдетермінантні помідори в тепличних умовах. Тоді, як і обіцяно, дозрівання плодів буде відбуватися рівномірно впродовж усього вегетаційного періоду.

Індетермінантні сорти

Фермерам, які планують вирощувати томати на продаж, краще зупинити вибір на насінні цього типу. Це найвищі сорти, які можуть досягати 2,5–3 метрів. При цьому стебла ростуть протягом усього періоду вегетації безперервно, а плодоносять — довго і рівномірно. Поступове зростання обумовлює пізніше дозрівання. Варто враховувати, що такі сорти вимагають постійного догляду і обов'язкових стовпчиків для опори. Саме своєчасне видалення бічних пагонів — запорука очікуваного врожаю. У регіонах з нестійкою погодою рекомендується вирощування в теплицях.

Супердетермінантні сорти

Скоростиглі томати цих сортів ростуть компактно. Вид підходить для городників, які хочуть отримати гідний урожай, не витративши при цьому зайвого часу. Швидке одночасне дозрівання плодів дозволяє в короткі терміни зібрати перший урожай. Після збору першого рослина починає повторне цвітіння. Обрізки бічних пагонів сорти не потребують.

Штамбові сорти

Для тих, у кого зовсім мало часу на догляд за рослинами, паличкою-виручалочкою стануть штамбові томати. Рослини цього виду не потрібно формувати або обрізати бічні пагоні. Кущики виростають акуратними і компактними, радують великою кількістю плодів.

Таким чином, плануючи покупку насіння томату оптом, необхідно врахувати свої можливості і очікування від врожаю. А кращі сорти помідорів слід вибирати в аграрному Інтернет-магазині Агропроф.

Сортування:
Вгору