Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння савойської капусти

Савойська капуста є різновидом звичайної білоголової, що помітно за зовнішньою подібністю сортів. Головна відмінність полягає в тому, що у савойської листя м'якше, відсутні жорсткі прожилки, а качан пухкий.

Придбати насіння савойської капусти в Україні сьогодні можна не тільки в спеціалізованому магазині, а й в Інтернеті. Наприклад, у каталозі нашої компанії.

Особливості вирощування

Після того, як вам вдалося купити насіння савойської капусти, потрібно визначитися з термінами висадки. Якщо потрібен ранній урожай — садіть в середині березня. В такому випадку в кінці липня вже дозріють перші качани.

Насіння потрібно садити неглибоко. В іншому випадку воно буде довго сходити. У процесі росту для підгодівлі можна використовувати препарат Фітоспорин, який додатково захищає від хвороби «чорна ніжка».

Рослина не вибаглива у догляді. Досить буде такого ж догляду як і за білоголовою. Це означає, що капусту потрібно підгортати, розпушувати ґрунт і стежити за тим, щоб ґрунт біля неї не був перенасичений вологою.

Де купити?

Придбати насіння савойської капусти в Києві пропонує наш інтернет-магазин Агро Проф. Ми спеціалізуємося на продажу професійного насіння і його доставці до всіх міст України.

У великому каталозі овочевих культур є насіння капусти савойської таких врожайних сортів як Морама F1, Віроса F1 і Меліса F1. Вибирайте товар, який сподобався, оформляйте покупку і насолоджуйтеся відмінним урожаєм.

Сортування:
Вгору