Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння редису

Насіння редису від Агропроф

Одним з перших весняних овочів, що потрапляють на наш стіл, є редис. Городники люблять його за скоростиглість — деяким сортам потрібно всього близько трьох тижнів для повного дозрівання. За один літній сезон цей коренеплід можна висаджувати кілька разів.

Цінною якістю редису також можна вважати його невибагливість до умов вирощування — редис росте практично у всіх регіонах України. Перш ніж купити насіння редису, варто дізнатися про його особливості.

Різновиди редису

Обираючи для посадки насіння редису, слід знати, що плоди розрізняються за кількома параметрами:

За формою плодів. Звичні сорти редису мають круглу форму. Наприклад, Сора, Селеста F1, Джолі, Рудольф, Покер. Всі сорти мають різної насиченості червоне забарвлення, на зрізі — біле.

Деякі коренеплоди мають подовжено-циліндричну форму. Такий вигляд має ранній сорт Французький сніданок. Його плоди рівного червоного кольору з білим кінчиком. Редис соковитий, хрусткий, позбавлений гіркоти.

Крім цього, зустрічаються коренеплоди конічної, овальної і округлої форми. Всі сорти, незалежно від виду, мають не тільки приємний і свіжий смак, але цілющі властивості — вони знижують холестерин, допомагають при серцевих захворюваннях, стимулюють процеси обміну в організмі.

За терміном дозрівання. Насіння редису представлене в Україні більш ніж 40 сортами. Серед них розрізняють сорти:

  • Ультраранні. Такі сорти дають перші плоди вже через 2,5–3 тижні;
  • Ранньостиглі, з терміном вегетації до 20–30 днів. Їх починають висаджувати на початку весни в парниках;
  • Середньостиглі. Дозрівають за 30–45 днів;
  • Пізньостиглі. Їм для набору стиглості потрібно більше 45 днів.

Досвідчені городники вважають найсмачнішим редисом ультраранні і ранні сорти. У них свіжа, пікантна м'якоть, ніжна текстура, яка ідеально підходить для перших весняних салатів. З більш пізніх сортів добре робити окрошку, та й для салатів вони підходять — їх корисний склад насичує організм вітамінами і мікроелементами.

За походженням. У цій категорії сорти розподіляються за групами — європейською, китайською та японсько. Кожній з груп притаманні свої специфічні властивості. Рослини відрізняються за видом листя, будовою і забарвленням коренеплодів, швидкістю дозрівання:

  1. Європейська група. Зазвичай, це ранні сорти, які не призначені для зберігання. Плоди невеликі, округлі. Їм властиве різнокольорове забарвлення — коренеплоди можуть бути червоними, рожевими, білими, двоколірними.
  2. Китайська група. Сорти з періодом вегетації до 60 днів. Листя можуть бути цільними, плоди великі, забарвлення — червоне, фіолетове, іноді біле. Довго зберігають товарність.
  3. Японська група. Тут представлені рослини з розчленованим, опушеним листям, з великою кількістю бічних листків. Плоди мають подовжену форму, забарвлення, переважно, біле.

Де купити насіння редису в Україні

Інтернет-магазин Аропроф пропонує посівний матеріал для професіоналів і початківців-овочівників. Насіння від провідних виробників, представлене на сайті, продається з різним фасуванням — 500, 1000 і 2000 насінин в упаковці. Вся продукція сертифікована.

Користувач може не тільки купити потрібні товари онлайн, але й ознайомитися зі статтями досвідчених агрономів з рекомендаціями по догляду за посівами, підготовці насіння до посадки, вибору ґрунтів.

Якщо покупець не має можливості забрати своє замовлення в пунктах видачі магазину, він без труднощів може оформити доставку і отримає свій товар кур'єрською службою або поштовим відправленням.

Сортування:
Вгору