Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння перцю

Насіння солодкого перцю від Агропроф

Хороший фермер знає, що якість врожаю залежить від посівного матеріалу, тому важливо не помилитися, вибираючи насіння перцю оптом. І тут слід звертатися до надійних продавців насіння, які гарантують результативний урожай і гідний смак плодів.

Перш, ніж приступити до пошуку насіннєвого матеріалу, слід оцінити умови зростання цієї культури. Недостатньо купити пакетики з різними насінням солодкого перцю і навесні висіяти їх в ґрунт. Занадто багато факторів впливають на зростання і дозрівання цієї примхливої рослини:

  • У регіонах з прохолодним кліматом і коротким літом краще використовувати насіння ранніх і середньостиглих сортів солодкого перцю. Для південних районів підійдуть будь-які сорти і гібриди, в тому числі, пізні;
  • Важливі і умови вирощування. Відомо, що солодкий перець відмінно приживається в парниках, а ось для гарної вегетації у ґрунті йому потрібно спекотне літо і сонце;
  • Вибираючи між сортом і гібридом, слід знати, що гібридне насіння перцю більш врожайне і стійкі до захворювань.

Крім цього, болгарський перець може відрізнятися забарвленням, формою плоду, смаком.

Популярні в Україні сорти перцю

Багатьох початківців городників різноманіття насіння перцю може поставити в глухий кут. Тому варто звернути увагу на відомі гібриди, які стабільно дають непоганий урожай.

Ранні:

  • Мінерва F1. Жовті, товстостінні плоди цінуються за соковитість, смак і яскраве забарвлення. Прикрасять літній салат і відмінно виглядають в консервації;
  • Самандер F1. Плоди більш витягнуті, червоні, підходять для кулінарної обробки і продажу;
  • Блонді F1. Всім відомі, світло-зеленого кольору, перці рано з'являються на кущах і можуть вирощуватися як під укриттям, так і в городі. Цінуються в свіжих стравах і консервації.

Середньостиглі:

  • Зондела F1. Урожайний гібрид з товстими стінками і відмінним смаком. Зростає в будь-яких умовах: парниках, тунелях, на грядках.
  • Сільвер Бел F1. Червоні плоди рівної форми можуть перероблятися і використовуватися в свіжих стравах.

Середньопізні:

  • Бачата F1. Невибагливий до погодних умов, урожайний гібрид. Смачний, соковитий, яскраво-жовтого кольору.

Любителям гострого смаку сподобається сорт Ангаріка F1 і Ред Девіл F1 — високопродуктивні гібриди, які застосовуються для сушіння, консервації і свіжих страв. Багато городників пристосувалися вирощувати такі сорти прямо на підвіконні і отримують плоди протягом року.

 

Вирощують болгарський перець переважно через розсаду. Деякі дачники купують готові паростки для пересадки в ґрунт, але такий підхід може не виправдати їх подальших зусиль — сходи можуть бути слабкими, хворобливими і дати малу кількість плодів.

Тому краще купувати насіння обраного сорту перцю і дбайливо вирощувати власну розсаду — кожен паросток в окремий горщик. Коли настане час перенесення паростків в ґрунт, рекомендується висадити рослину разом із землею з горщика.

Подальша агротехніка полягає в поливі, періодичному розпушуванні ґрунту і обов'язковій підгодівлі. Добрива вносяться два-три рази за весь період вегетації. Так як сходи тендітні і незміцнілі, досвідчені городники радять їх підв'язувати до кілочків. Поливати перець краще відстояною, не холодною водою, особливо в перші дні після пересадки.

Де купити якісне насіння перцю оптом

Сайт компанії Агропроф вміщує пропозиції кращого насіння надійних виробників. Кожен сорт супроводжується описом основних характеристик і даними про врожайність. В Інтернет-магазині можна замовити доставку насіннєвого матеріалу поштою або кур'єрською службою, а можна забрати самостійно в пункті видачі товару (Київ).

Сортування:
Вгору