Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння огірків оптом

Купити насіння огірків оптом — вигідне рішення для підприємців і фермерів

Щоб отримати рекордний урожай, важливо правильно вибрати і купити якісне насіння огірків оптом. Ринок насіння в Україні насичений різноманітними пропозиціями — виробники і рітейли прагнуть усіма силами заманити до себе солідних покупців. При цьому у самих покупців пошук потрібного насіння забирає час і сили — обійти торгові точки, вивчити асортимент, порівняти сорти, зробити вибір. Набагато простіше і швидше замовити насіння огірків оптом (Україна) в Інтернет-магазині, який заслуговує на довіру.

 

Перед тим як придбати насіння огірка оптом, слід визначитися з такими моментами:

  • в яких умовах планується вирощування — у відкритому ґрунті, в теплиці або парнику;
  • як рано потрібно отримати перший урожай;
  • як довго потрібно отримувати урожай.

Саме з урахуванням цих параметрів слід підбирати сорти огірків. Так, серед основних типів насіння виділяють тепличний і призначений для вирощування в ґрунті.

Тепличне насіння огірків

Добре зарекомендували себе в тепличному вирощуванні сорти Артист F1, Арктика F1 і Хлопчик з пальчик.

Скоростиглий Арктика F1 відноситься до універсального типу. Це означає, що огірочки можна з успіхом використовувати як для салатів, так і для різносолів. Тому плоди стабільно користуються високим попитом у покупців. Крім того, завдяки гібридному походженню, насіння відмінно чинить опір кореневій гнилі, несправжній і справжній борошнистій росі.

Універсальне насіння Артист F1 швидко дає врожай і при цьому стійке до різного виду захворювань і шкідників. Цей сорт підходить і для ґрунтового вирощування. Рослина не потребує запилення, а плоди мають чудовий смак.

Трохи більше, ніж через місяць після посіву, починає плодоносити Хлопчик з пальчик. Дрібні плоди в довжину не перевищують 11 сантиметрів, тому господині із задоволенням розкуповують їх на консервацію. Сорт вкрай стійкий до різних захворювань.

Ґрунтове насіння огірків

Роднічок F1, Конкурент, Мураха F1 і Квітневий F1 є кращими сортами для висівання у відкритий ґрунт.

Популярний довгі роки Роднічок F1 запилюється бджолами. Цей сорт показує високу опірність хворобам і дає невеликі плоди без гіркоти, які ідеально підходять для консервування та засолювання. Роднічок F1 відноситься до середньостиглих видів і підходить тільки для ґрунтового вирощування.

Середньостиглий Конкурент дає високий урожай. Досить великі плоди використовують для засолу, тому їх добре купують в Україні дрібні підприємці, що займаються заготівлею і продажем солінь.

Гібридне насіння Мураха F1 відносяться до ультраскоростиглого, так що відмінно підійде тим, хто хоче отримати ранній урожай. Сорт може похвалитися відмінною стійкістю до різних видів борошнистої роси і оливкової плямистості.

Ранньостиглий Квітневий F1 не вимагає особливого догляду і непогано переносить зниження температури. Сорт дає великі плоди і відноситься до універсального виду. При цьому сама рослина досить компактна, не займає велику площу.

Якісне насіння огірків оптом (Голландія, Україна) від Агропроф

На сайті можна купити голландське та українське насіння огірків оптом, фасоване поштучно і на вагу. Широкий асортимент дозволяє кожному покупцеві вибрати потрібний сорт, який дасть високий урожай здорових і смачних плодів. Інтернет-магазин пропонує гібридне і сортове насіння, універсальне і для консервування, самозапильне і запилюване бджолами.

Сортування:
Вгору