Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додати товар в бажання
Укр
UAH
0
Мій кошик

Насіння червоноголової капусти

Насіння червоноголової капусти оптом і в роздріб

Цей вид капусти в народі часто називають просто «червона». Незважаючи на «родинні зв'язки» зі звичною білоголовою, між собою вони не конкурують. Не всі вміють правильно готувати червоноголову капусту і часто бояться, що в тому ж салаті вона буде занадто жорсткою. Втім, окріп легко вирішує цю проблему. Ті ж, хто знайшов підхід до овочу, отримують доступ до величезного вмісту вітамінів і мікроелементів, корисних для людини. При цьому варто зауважити, що протипоказано вживання червоноголової в разі захворювань шлунку.

Червоноголова капуста відмінно підходить для переробки. Особливо — квашення і маринування. Тому овоч користується стабільним попитом у підприємців, які займаються харчовими продуктами. Та ж капуста по-корейськи в період з пізньої осені до ранньої весни продається чи не краще квашеної білоголової родички.

Зважаючи на невисоку конкуренцію на ринку, вирощування і продаж червоноголової капусти — справа прибуткова. Оптимальний варіант для отримання високого врожаю — посадка якісного насіння від надійних і перевірених виробників. Щоб бути абсолютно впевненим у насінні для посадки, слід купувати його у авторитетних продавців.

Безумовно, можна віддати перевагу звичним оффлайновим точкам продажу. Але цей підхід актуальний для тих, хто має занадто багато вільного часу і коштів. Тим же, хто цінує ресурси, які є в розпорядженні, варто скористатися послугами Інтернет-магазину Агропроф. На сайті можна вибрати потрібне насіння в необхідній розфасовці і оформити доставку хоч на відділення Нової пошти, хоч прямо до дверей.

Особливості вирощування червоноголової капусти

Щоб реальна врожайність відповідала заявленій в описі сорту, слід дотримуватися рекомендацій до кожного виду. Є й загальні правила, дотримання яких допоможе отримати очікуваний результат.

Так, садити овоч слід на початку весни. Рослина стійка до низьких температур і проростає при температурі вище нуля. Оскільки для правильного розвитку паростків необхідний вологий ґрунт, для посадки краще вибрати ґрунт суглинистого типу. Догляд передбачає своєчасне видалення бур'янів, розпушування ґрунту і позбавлення від шкідників.

Таким чином, покупка якісного насіння укупі з правильним обробітком забезпечать високу врожайність, а качани будуть мати відмінні смакові та візуальні характеристиками.

Сортування:
Вгору