На початку кожного нового сезону фермери і городники замислюються над тим, що виростити на земельній ділянці. Крім обов'язкових стратегічно важливих культур, завжди є бажання і нездоланний інтерес спробувати щось новеньке. А щоб овочеві новинки ні в якому разі вас не розчарували, купуйте їх тільки у авторитетних і надійних виробників.

Один з них — добре відома на українському ринку компанія Bejo Zaden, яка зарекомендувала себе як надійний виробник якісного насіння, що володіє високою силою схожості і зростання. У цьому сезоні фірма Бейо представила новинки насіння 2019 року, до яких не зможе залишитися байдужим жоден фермер та городник.

 коллаж овощей фото

Так, великий інтерес викликав огірок Артист F1 — високоврожайний гібрид зі стабільним і тривалим плодоношенням, який призначений для плівкових і скляних теплиць. Вегетаційний період 40–42 дні. Артист F1 формує вирівняні, зелені, щільні, з маленькими насіннєвими камерами плоди. Цей гібрид легко переносить дефіцит сонячного освітлення.

Серед новинок гібридів огірка, представлених компанією Бейо, не можна не сказати про партенокарпічний Анзор F1. Вегетаційний період 40–42 дні. Його перевага над іншими гібридами — висока стійкість до кореневих гнилей та адаптація до зниження температури. Формує зелені, щільні плоди з великими горбиками і маленькими насіннєвими камерами. Смак і аромат зеленців заслуговує тільки найкращих відгуків. Для гібрида характерна надрання віддача врожаю і висока сила росту рослин.

Серед самозапильних гібридів не менше хороший і огірок Арістан F1. Вегетаційний період — 40–45 днів. Він створений для культивування в захищеному ґрунті, відмінно зав'язує плоди навіть в стресових умовах. Як і попередні гібриди, рослини мають високу силу зростання і регенеративну здатність. У кожному вузлі формується по 2–3 плоди. Плоди мають темно-зелене забарвлення, циліндричну форму, м'якоть зі щільною структурою. Арістан F1 толерантний до кореневих гнилей.

На окрему увагу заслуговує гібрид Амур F1, створений компанією Bejo. Його можна вирощувати для отримання пікулів. Період вегетації становить 40–45 днів. Рясне плодоношення забезпечується за рахунок формування 8–10 зеленців в кожному з вузлів рослини. Плоди вирівняні, циліндричні, з дрібними шипів і маленькою насіннєвою камерою, м'якоть без гіркоти. Зеленці не схильні до пожовтіння, мають привабливий товарний вигляд. Амур F1 стійкий до борошнистої роси, повітряної посухи і пероноспорозу.

Для відкритого ґрунту і теплиць прекрасно підійде гібрид огірка Амарок F1. Період вегетації — 45–50 днів. Плоди мають високі смакові якості, придатні для транспортування. Зеленці хороші як в свіжому, так і солоному та маринованому вигляді.

А щоб урізноманітнити салати і соління, фахівці компанії Bejo Zaden рекомендують обов'язково висіяти насіння томатів Тойво F1 і Тобольськ F1.

Томат Тойво F1 — індетермінатний гібрид з високою стійкістю до вірусу мозаїки і фузаріозного в'янення. Тойво F1 формує округлі плоди червоного забарвлення, масою 170-200 г.

Плоди раннього томату Тобольськ F1 яскраво-червоні, вирівняні, великого розміру, масою 200–250 г, з відмінними смаковими якостями і гарною транспортабельністю. Гібрид придатний для культивування в низьких теплицях.

 томат Тобольськ F1

Якщо ви вирішили купити насіння bejo zaden, додайте до свого замовлення кілька кращих гібридів білокачанної капусти — Калуга F1 і Бруно F1. Вони відрізняються високою стійкістю до фузаріозу, судинного бактеріозу та трипсів.

Вегетаційний період Бруно F1 — 80 днів. Ви зможете виростити щільні пружні качани, маса яких становить 2,5–3,5 кг. Капуста цього гібрида довго може зберігатися в полі на корені.

Качани капусти Калуга F1 також мають хорошу лежкість і відмінно підходять для зберігання в холодну пору року. Вегетаційний період гібрида — 125 днів. Маса качанів — 2,5–3,5 кг.

Ці та інші високоякісні гібриди компанії Bejo Zaden по достоїнству оцінили багато городників. Ви також можете стати одним із них, і високі врожаї овочевої продукції вам гарантовані.