Аграрний інтернет-магазин «АГРОПРОФ» створений на базі великої компанії «Професійне насіння», яка на ринку професійного насіння більше 25 років. Проект АГРОПРОФ створений для професійних агрономів, які вирощують продукцію на великих фермерських площах, садах і городах.

На сайті овочівники-професіонали підберуть насіння овочів та квітів в проф-упаковках - фасуванням на 500, 1000, 2000 насінин в одному пакеті. Кращі добрива та засоби захисту рослин для промислового сектору. Нову і корисну інформацію про насіннєвий матеріал та його виробників, актуальні поради експертів-агрономів з підготовки ґрунту, посіву насіння, добрива та догляду за рослинами. А також новинки асортименту і діючі акції.

 

Інтернет - магазин "АГРОПРОФ" спеціалізується тільки на оптовій торгівлі насіння зернових і овочевих культур, квітів, газонних трав, засобів захисту рослин та добрив. Компанія має прямі контракти і є офіційним дистриб'ютором світових компаній - виробників: United Genetics, Bejo Zaden, NONGWOO BIO, Rijk Zwaan, Wing Seed, DLF seeds & science, BAYER, SYNGENTA, Pan American Seeds, Dorsing Seeds, Укравіт.

 

Інтернет - магазин "АГРОПРОФ" працює офіційно, товари сертифіковані. На всіх рахунках вказуються наші реквізити. Також ви можете самі обрати менеджера, який буде працювати з вашими замовленнями та відвідати наш офіс. 

Отримати додаткову консультацію ви можете тут