Чи знайдеться серед нас той, хто не любить поласувати свіжим ароматним огірком із власної грядки? Авжеж, ні. Такий цінний та смачний овоч завжди доречний не лише у свіжих салатах, а й як незамінний інгредієнт у зимових заготовках та соліннях. Щоб такі страви зберігали якомога більше корисних речовин, а їх смак був неповторним, необхідно своєчасно придбати посівний матеріал високоякісних  гібридів огірка.

Все більшої популярності у нинішньому сезоні набуває новинка — огірок Пролікс F1. Це середньостиглий партенокарпічний гібрид, який має  тривалий період плодоношення. Він формує рослину генеративного типу, яка характеризується інтенсивним відростанням бічних пагонів. Гібрид стійкий до вірусних та грибкових хвороб, адаптується до різноманітних умов вирощування. Плоди гібрида Пролікс F1 рекомендовані для засолювання, маринування та споживання у свіжому вигляді.

 огірок Пролікс F1 фото

Ще одна цікава новинка — огірок Сатіна F1 — самозапильний гібрид корнішонного типу. Період його вегетації складає 40–45 днів. Рослина відносно відкрита, з листям середньої величини, завдяки чому полегшується збирання врожаю огірків. Кущ формує в одному вузлі не менше, ніж 2–3 плоди. Плоди зеленого забарвлення, хрусткі, з ніжною шкіркою, довжиною 6–12 см. Характеризуються хорошою транспортабельністю, як і всі гібриди компанії Нунемс. Сатіна F1 має високу стійкість до таких хвороб, як кладоспоріоз і борошниста роса. Гібрид має універсальне призначення, рекомендований для маринування та засолювання.

Крім найпопулярніших новинок, обов’язково слід купити надійні та перевірені гібриди, які не підведуть з врожаєм за будь-яких умов. Дуже гарно себе зарекомендували гібриди огірка: Гектор F1, Кріспіна F1, Директор F1 і Афіна F1.

Гектор F1 — надранній бджолозапильний гібрид кущового типу, який вирізняється серед інших високим та стабільним плодоношенням. Період його вегетації складає 40–42 дні. Гібриду Гектор F1 притаманний жіночий тип цвітіння. Рослина формує темно-зелені, однорідні, крупнобугорчасті плоди, циліндричної форми, які досягають в довжину 8–10 см. М'якоть щільна, смачна, шкірка не схильна до пожовтіння. Огірки смакують як у свіжому, так і в засоленому вигляді.

Гібрид Кріспіна F1 — ще один надранній самозапилювальний гібрид, період його вегетації складає 40–45 днів. Рослина формує у одному вузлі декілька зеленців. Плоди однорідні, вирівняні,  білошипі, крупнобугорчасті, досягають у довжину 6–12 см.  Гібрид Кріспіна F1 рекомендований для вирощування пікулів. Для плодів характерні високі засолювальні якості та хороша транспортабельність. Гібрид стійкий до повітряної посухи.

Огірок Директор F1 — ранньостиглий самозапильний невибагливий гібрид. Має однорідні, помірно шиповані, зелені плоди, довжиною 6–12 см, без білого кінчика. Плоди мають високі смакові якості, без гіркоти. Гібрид характеризується стійкістю до хвороб та стресових погодних умов, має тривале плодоношення. Рекомендований для весняного і осіннього вирощування.

Афіна F1 — це ранньостиглий самозапильний гібрид корнішонного типу. Вегетаційний період — 45 днів.  Більшість плодів формується на центральному стеблі. Плоди зелені, однорідні, вирівняні, досягають в довжину 10–12 см. Огіркам притаманний ніжний смак і відмінна транспортабельність. Плоди не втрачають товарного вигляду у другій половині вегетації. Гібрид рекомендований для вирощування у першому обороті.