Безумовно, досвідчені фермери, городники і дачники завжди намагаються віддавати перевагу тільки найякіснішому насінню, що пропонують авторитетні виробники. Тому більшість з них вибирає продукцію компанії Bejo Zaden, яка зарекомендувала себе як одна з кращих в Україні. Завдяки широкій лінійці насіння всіляких рослин, кожен бажаючий зможе знайти необхідний сорт або гібрид тієї чи іншої культури.

 коллаж овощей фото

Кожна весна будь-якої людини починається з редису. Всі ми з нетерпінням чекаємо березневих днів, щоб щедро заправити сметаною соковитий салат з хрусткого вітамінного редису. Фірма Bejo рекомендує до вирощування тільки дуже ранні високоврожайні сорти цього овоча — Рудольф і Покер. Якщо ви посієте їх в різні терміни, то будете отримувати швидкозростаючі овочі протягом всього весняно-літнього періоду.

А доповнити салат з редису можна першим пером зеленої цибулі. Щоб отримати соковиту зелень якомога раніше, рекомендуємо виростити сорт Параді. Для зимового зберігання щільних цибулин відмінно підійдуть сорти та гібриди Робін, Гледстоун, Ексібішен, Ред барон, Дайтона F1, Тамара F1 і Ред бул F1.

 зеленый лук на перо фото

Незамінним овочем на будь-який грядці завжди був шпинат. На ринку він користується великим попитом, тому багато городників намагаються відводити шпинату якомога більше місця на своїх земельних ділянках. Спірос F1 — це ідеальний вибір для тих, хто бажає вирощувати шпинат протягом всього року. А доповнити грядку вітамінних бажано петрушкою Арат, Ріалто і коріандром Карібі.

Для повного комплекту вітамінної продукції необхідно знайти місце на грядці і для капусти броколі. Серед гібридів цього виду капусти немає краще броколі, ніж Бомонт F1. Її суцвіття темно-зеленого забарвлення приваблюють споживачів відмінними смаковими якостями.

Також великою популярністю користується пекінська капуста Білко F1 і Маноко F1, савойська — Віроса F1 і Меліса F1, кольорова — Фарго F1, Гудмен, Скайвокер F1, брюссельська — Франклін F1 і Діабло F1, червоноголова Прем'єро F1 і, а також білоголова — Бронко F1, Камбрія F1, Амтрак F1, Краутман F1, Калуга F1, Леннокс F1, Мегатон F1, Каунтер F1, Менді F1, Парел F1, Ріекшн F1, Сюрприз F1, Томас F1, Фарао F1, Трансам F1, Харікейна F1, Тіара F1, Саратога F1 , Парадокс F1, Леопольд F1.

Вибираючи моркву, варто звернути увагу на такі сорти і гібриди, як Віта Лонга і Нарбоне F1. Їх коренеплоди однорідні, соковиті, не розтріскуються, не накопичують гіркоту. З буряка столового бажано вибрати Водан F1, Бікорес, і Боро F1.

Серед величезного асортименту насіння компанії Бейо можна знайти також чудові гібриди томату й огірка, аналогів яких немає у інших виробників.

Насіння розфасоване у зручні упаковки — і для фермерів, і для городників. Так що кожен зможе знайти бажаний товар якісної насіннєвої продукції.